Komody

Informace

Prohlédnuté produkty

šuplíková komoda Zobrazit větší

Šuplíková komoda Tori

Novinka

Šuplíková komoda představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný efektními, prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

Více informací

5 500,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Šuplíková komoda představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

  Korpus je vyroben z desky potažené laminátem v barevném odstínu wenge, přední plochy jsou kryty černým tvrzeným sklem, což obývací pokoj prostorově zvětší. Doplnění černými matnými lištami i použití moderního systému "tichého dovírání" zvyšuje funkčnost této nábytkové řady a je zárukou spokojenosti.

  U komody využijete 4 praktické šuplíky, které nabízí dostatek prostoru pro systematické ukládání oblečení i důležitých dokumentů.

  Zboží doručujeme v demontovaném stavu s přiloženým montážním návodem.

  Rozměry komody:

  ◦ šířka: 89 cm

  ◦ výška: 88 cm

  ◦ hloubka: 44 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - laminovaná deska

  ◦ tvrzené sklo

  ◦ matné černé úchyty

  ◦ systém tichého dovírání

  Barevné provedení:

  ◦ wenge / černé sklo

 • Výška 88 cm
  Šířka 89 cm
  Hloubka 44 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: