Komody

Informace

Prohlédnuté produkty

kombinovaná 1D komoda Zobrazit větší

Kombinovaná 1D komoda Tori

Novinka

Kombinovaná 1D komoda představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

Více informací

7 700,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Kombinovaná 1D komoda představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

  Korpus je vyroben z desky potažené laminátem v barevném odstínu wenge, přední plochy jsou kryty černým tvrzeným sklem, což obývací pokoj prostorově zvětší. Doplnění černými matnými lištami i použití moderního systému "tichého dovírání" zvyšuje funkčnost této nábytkové řady a je zárukou spokojenosti.

  U komody využijete 4 praktické šuplíky, které nabízí dostatek prostoru pro systematické ukládání oblečení i důležitých dokumentů. Oblíbené dekorace vystavíte na proskenou polici za skleněnými dvířky.

  Stylové LED osvětlení je součástí komody a je již zahrnuto v základní ceně.

  Zboží doručujeme v demontovaném stavu s přiloženým montážním návodem.

  Rozměry komody:

  ◦ šířka: 138 cm

  ◦ výška: 88 cm

  ◦ hloubka: 44 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - laminovaná deska

  ◦ LED osvětlení

  ◦ tvrzené sklo

  ◦ matné černé úchyty

  ◦ systém tichého dovírání

  Barevné provedení:

  ◦ wenge / černé sklo

 • Výška 88 cm
  Šířka 138 cm
  Hloubka 44 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: