Komody

Informace

Prohlédnuté produkty

široká prosklená komoda Zobrazit větší

Široká prosklená komoda Tori

Novinka

Široká prosklená komoda představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

Více informací

7 750,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Široká prosklená komoda představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

  Korpus je vyroben z desky potažené laminátem v barevném odstínu wenge, přední plochy jsou kryty černým tvrzeným sklem, což obývací pokoj prostorově zvětší. Doplnění černými matnými lištami i použití moderního systému "tichého dovírání" zvyšuje funkčnost této nábytkové řady a je zárukou spokojenosti.

  Komoda nabízí praktickou zásuvku a 4 dveře, z toho 2 prosklené – po obou stranách komody. Uložené předměty zvýrazní LED osvětlení polic. Toto LED osvětlení je součástí komody a je již zahrnuto v základní ceně.

  Zboží doručujeme v demontovaném stavu s přiloženým montážním návodem.

  Rozměry komody:

  ◦ šířka: 188 cm

  ◦ výška: 88 cm

  ◦ hloubka: 44 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - laminovaná deska

  ◦ LED osvětlení

  ◦ tvrzené sklo

  ◦ matné černé úchyty

  ◦ systém tichého dovírání

  Barevné provedení:

  ◦ wenge / černé sklo

 • Výška 88 cm
  Šířka 188 cm
  Hloubka 44 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: