Komody

Informace

Prohlédnuté produkty

malá TV komoda Zobrazit větší

Malá TV komoda Tori

Novinka

Malá televizní komoda představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

Více informací

4 800,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Malá televizní komoda představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

  Korpus je vyroben z desky potažené laminátem v barevném odstínu wenge, přední plochy jsou kryty černým tvrzeným sklem, což obývací pokoj prostorově zvětší. Doplnění černými matnými lištami i použití moderního systému "tichého dovírání" zvyšuje funkčnost této nábytkové řady a je zárukou spokojenosti.

  Součástí TV komody jsou 2 prostorné zásuvky umístěné v pravé části a funkční skleněná police určená pro audio/video techniku nebo drobné dekorace. Vystavené předměty dokonale zvýrazní LED osvětlení police. Toto LED osvětlení je součástí komody a je již zahrnuto v základní ceně.

  Tento kus nábytku může sloužit jako stolek pro TV a média nebo jako komoda pro drobné předměty.

  Zboží doručujeme v demontovaném stavu s přiloženým montážním návodem.

  Rozměry TV komody:

  ◦ šířka: 120 cm

  ◦ výška: 48 cm

  ◦ hloubka: 54 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - laminovaná deska

  ◦ LED osvětlení

  ◦ tvrzené sklo

  ◦ matné černé úchyty

  ◦ systém tichého dovírání

  Barevné provedení:

  ◦ wenge / černé sklo

 • Výška 48 cm
  Šířka 120 cm
  Hloubka 54 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: