Komody

Informace

Prohlédnuté produkty

jednoduchá kombinovaná komoda Zobrazit větší

Jednoduchá kombinovaná komoda Naomi

Novinka

Ať už potřebujete uschovat důležité dokumenty, či jednotlivé kousky oblečení určitě s radostí využijete zázemí jednoduché kombinované komody, jejímž hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní přírodní dekor dub sonoma.

Více informací

4 900,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Ať už potřebujete uschovat důležité dokumenty, či jednotlivé kousky oblečení určitě s radostí využijete zázemí jednoduché kombinované komody, jejímž hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní přírodní dekor dub sonoma.

  Komoda se skládá ze 2 uzavíratelných částí umístěných po obou stranách komody, každá část disponuje vloženou policí. Uprostřed komody jsou 4 prostorné zásuvky, které jsou zárukou její praktičnosti a ulehčí ukládání věcí.

  Osvědčené lamino hraje hlavní roli výrobního materiálu, zamilujete si jej nejen pro jeho minimální požadavky na povrchovou údržbu, ale také pro tvarovou stálost a neměnnost původního zbarvení.

  Dovedete si u vás doma představit více komponentů z nábytkové kolekce Naomi? V naší nabídce je naleznete právě pod tímto označením.

  Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním manuálem.

  Rozměry komody:

  ◦ šířka: 145 cm

  ◦ výška: 94 cm

  ◦ hloubka: 41 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - lamino

  ◦ kovové úchyty

  Barevné provedení:

  ◦ dub sonoma

 • Výška 94 cm
  Šířka 145 cm
  Hloubka 41 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: