Komody

Informace

Prohlédnuté produkty

dlouhá TV komoda Zobrazit větší

Dlouhá TV komoda Naomi

Novinka

Ať už potřebujete uschovat důležité dokumenty, či audio/video techniku nebo nahrávky určitě s radostí využijete zázemí dlouhé TV komody, jejímž hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní přírodní dekor dub sonoma.

Více informací

3 400,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Ať už potřebujete uschovat důležité dokumenty, či audio/video techniku nebo nahrávky určitě s radostí využijete zázemí dlouhé TV komody, jejímž hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní přírodní dekor dub sonoma.

  TV komoda bude ideálním doplňkem každého obývacího pokoje či jiné společenské místnosti. Vzhledem k jejímu jednoduchému, ale zároveň stylovému tvaru nabízí dostatek úložného prostoru. Skládá se ze 2 uzavíratelných částí po obou stranách a uprostřed je 1 zásuvka, nad kterou je umístěna otevřená police.

  Osvědčené lamino hraje hlavní roli výrobního materiálu, zamilujete si jej nejen pro jeho minimální požadavky na povrchovou údržbu, ale také pro tvarovou stálost a neměnnost původního zbarvení.

  Dovedete si u vás doma představit více komponentů z nábytkové kolekce Naomi? V naší nabídce je naleznete právě pod tímto označením.

  Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním manuálem.

  Rozměry TV komody:

  ◦ šířka: 164 cm

  ◦ výška: 53 cm

  ◦ hloubka: 41 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - lamino

  ◦ kovové úchyty

  Barevné provedení:

  ◦ dub sonoma

 • Výška 53 cm
  Šířka 164 cm
  Hloubka 41 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: