Matrace

Informace

Prohlédnuté produkty

matrace Otilie Zobrazit větší

Komfortní taštičková matrace Otilie

Novinka

Otilie je oboustranná taštičková matrace vhodná pro váš pohodlný spánek. Díky taštičkovému systému je každá z pružin samostatně funkční a dokáže se tak tvarovat podle vašeho těla. Tento sysém úzce souvisí se 7 zónami tvrdosti.

Více informací

2 800,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Otilie je matrace skládající se ze 7 zónových kapesních pružin, které hrají velkou roli při správné podpoře těla uživatele. V místech, kde je tlak těla uživatele největší, např. Oblast boků jsou použity měkčí pružiny. Naopak tvrdé pružiny jsou  použity v místech, které jsou obtížněji přístupné, tj. Kolem bederní oblasti a v oblastech s menším tlakem. Díky této konfiguraci udržuje lidské tělo přirozenou páteřní linii. Důležitou výhodou je tichý chod pružin, stejně jako eliminace efektu "vlny", tj. Velké plochy ohýbání matrace kolem uživatele. Je to způsobeno umístěním pružin do samostatných kapes. 

  Dokonalý komfort poskytuje oboustranná matrace díky potahu LÉTO / ZIMA. Potah matrace lze jednoduše sundat a vyprat v pračce.

  Matrace je velmi pohodlná díky použití LATEXU na jedné straně a pěny THERMOELASTIC (VISCO) na straně druhé. 
  Latex výrazně zlepšuje komfort matrace tím, že zvyšuje pružnost a snižuje tvrdost matrace. Díky pružnosti matrace se lépe přizpůsobuje tvaru těla rovnoměrným podepřením a výrazně snižuje nepohodlí spojené s bodovou podporou a pomáhá udržovat správný krevní oběh. 
  Visco THERMOELASTIC je pěna zodpovědná za perfektní přizpůsobení tvaru těla. Pod vlivem teploty těla užvatele se u matrace mění tepelná elasticita, která zvyšuje pružnost pěny. Jedná se o kombinaci pohodlí  a zdravého odpočinku, který vede k eliminaci některých onemocnění páteře.

  Rozměry matrace:

  ◦ šířka: 80 / 90 / 140 / 160 / 180 cm

  ◦ výška: cca 20 cm

  ◦ délka: 200 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  Jádro matrace:

  ◦ Visco pěna
  ◦ polyesterová vlákna nebo-li ovata
  ◦ vysoce kvalitní taštičkové pružiny Multi Pocket
  ◦ z jedné strany termoelastická pěna (VISCO)
  ◦ z druhé strany Latex

  Ostatní:

  ◦ oboustranné využití
  ◦ střední tvrdost
  ◦ 7 různých zón tvrdostí 
  ◦ hypoalergenní
  ◦ snímatelný a pratelný potah

 • Výška cca 20 cm
  Šířka 80 / 90 / 140 / 160 / 180 cm
  Délka 200 cm
  Záruka 24 měsíců

27 Další produkty ve stejné kategorii: