Matrace

Informace

Prohlédnuté produkty

Oboustranná matrace s pružnou pěnou Vendy Zobrazit větší

Oboustranná matrace s pružnou pěnou Vendy

Novinka

Oboustranná matrace s pružnou pěnou Vendy je vyrobena z kvalitních bonellových pružin, jejichž hlavní výhodou je flexibilita povrchu, která činí tuto matraci vhodnou pro osoby s vyšší hmotností. 

Více informací

1 950,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Vendy je oboustranná pohodlná matrace s pružnou pěnou vhodná pro osoby s vyšší hmotností. Je vyrobena z kvalitních bonellových pružin a obsahuje oblíbenou pěnu THERMOELASTIC (Visco) společně s ovčí vlnou a bavlnou.

  Ovčí vlna udržuje stabilní tělesnou teplotu a absorbuje až 43% tělesné vlhkosti během spánku. Je to výborný přírodní produkt s izolačními vlastnostmi, který vytváří přirozený pocit tepla. Bavlna je používaná především díky své absorpci vlhkosti (potu) kdy poskytuje dobré větrání matrace a tím zvyšuje pohodlí Vašeho spánku.

  Visco THERMOELASTIC je pěna zodpovědná za perfektní přizpůsobení tvaru těla. Pod vlivem teploty těla užvatele se u matrace mění tepelná elasticita, která zvyšuje pružnost pěny. Jedná se o kombinaci pohodlí  a zdravého odpočinku, který vede k eliminaci některých onemocnění páteře.

  Dokonalý komfort poskytuje oboustranná matrace také díky potahu LÉTO / ZIMA. Potah matrace lze jednoduše sundat a vyprat v pračce.

  Rozměry matrace:

  ◦ šířka: 80 / 90 / 140 / 160 / 180 cm

  ◦ výška: cca 15 cm

  ◦ délka: 200 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  Jádro matrace:

  ◦ pěna THERMOELASTIC (Visco) - 3 cm

  ◦ pružiny Bonell

  ◦ ovčí vlna

  ◦ bavlna

  Ostatní:

  ◦ oboustranná

  ◦ střední tvrdost

  ◦ hypoalergenní

  ◦ snímatelný a pratelný potah

 • Výška cca 15 cm
  Šířka 80 / 90 / 140 / 160 / 180 cm
  Délka 200 cm
  Záruka 24 měsíců

27 Další produkty ve stejné kategorii: