Matrace

Informace

Prohlédnuté produkty

Matrace Nicole pro zdravý a klidný spánek Zobrazit větší

Matrace Nicole pro zdravý a klidný spánek

Novinka

Matrace Nicole je dvoustranná pružinovo-pěnová matrace, která je vhodná pro alergiky. Její jádro obsahuje taštičkové pružiny a termoelastickou pěnu VISCO , díky čemu se matrace přizpůsobí tvaru těla.

Více informací

2 150,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Nicole je dvoustranná taštičková matrace, která se skládá ze 7 zónových samostatných kapesních pružin, které hrají velkou roli při správné podpoře těla uživatele. V místech, kde je tlak těla uživatele největší, např. Oblast boků jsou použity měkčí pružiny. Naopak tvrdé pružiny jsou  použity v místech, které jsou obtížněji přístupné, tj. Kolem bederní oblasti a v oblastech s menším tlakem. Díky této konfiguraci udržuje lidské tělo přirozenou páteřní linii. Důležitou výhodou je tichý chod pružin, stejně jako eliminace efektu "vlny", tj. Velké plochy ohýbání matrace kolem uživatele. 

  Matrace je také používána jako WOLF GIFT (Zimní strana) a bavlna (LETNÍ strana)

  Ovčí vlna udržuje stabilní tělesnou teplotu a absorbuje až 43% tělesné vlhkosti během spánku. Je to výborný přírodní produkt s izolačními vlastnostmi, který vytváří přirozený pocit tepla. Bavlna je používaná především díky své absorpci vlhkosti (potu) kdy poskytuje dobré větrání matrace a tím zvyšuje pohodlí Vašeho spánku.

  Visco THERMOELASTIC je pěna zodpovědná za perfektní přizpůsobení tvaru těla. Pod vlivem teploty těla užvatele se u matrace mění tepelná elasticita, která zvyšuje pružnost pěny. Jedná se o kombinaci pohodlí  a zdravého odpočinku, který vede k eliminaci některých onemocnění páteře.

  Dokonalý komfort poskytuje oboustranná matrace také díky potahu LÉTO / ZIMA. Potah matrace lze jednoduše sundat a vyprat v pračce. 

  Rozměry matrace:

  ◦ šířka: 80 / 90 / 140 / 160 / 180 cm

  ◦ výška: cca 19 cm 

  ◦ délka: 200 cm 

  Další parametry a vlastnosti:

  Jádro matrace:

  ◦ pěna THERMOELASTIC (Visco) - 3 cm

  ◦ pružiny Bonell

  ◦ ovčí vlna

  ◦ bavlna

  Ostatní:

  ◦ dvoustranná 

  ◦ střední tvrdost

  ◦ hypoalergenní

  ◦ snímatelný a pratelný potah 

 • Výška cca 19 cm
  Šířka 80 / 90 / 140 / 160 / 180 cm
  Délka 200 cm
  Záruka 24 měsíců

27 Další produkty ve stejné kategorii: