Police a regály

Informace

Prohlédnuté produkty

dlouhá police Zobrazit větší

Dlouhá police Tori

Novinka

Dlouhá police představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

Více informací

1 600,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Dlouhá police představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

  Korpus je vyroben z desky potažené laminátem v barevném odstínu wenge. Doplnění tvrzeným sklem a stylovým LED osvětlením zvyšuje funkčnost této nábytkové řady a je zárukou spokojenosti.

  K vystavení elegantních dekorativních předmětů slouží 160 cm dlouhá skleněná police. Vystavené produkty zvýrazní úsporné LED osvětlení, které je součástí police a je již zahrnuto v základní ceně.

  Zboží doručujeme v demontovaném stavu s přiloženým montážním návodem.

  Rozměry police:

  ◦ šířka: 160 cm

  ◦ výška: 20 cm

  ◦ hloubka: 22 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - laminovaná deska

  ◦ LED osvětlení

  ◦ tvrzené sklo

  Barevné provedení:

  ◦ wenge / černé sklo

 • Výška 20 cm
  Šířka 160 cm
  Hloubka 22 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: