Police a regály

Informace

Prohlédnuté produkty

skleněná police Zobrazit větší

Skleněná police Naomi

Novinka

Ať už potřebujete vystavit dekorační předměty, svíčky, nebo třeba knihy určitě s radostí využijete prostornou skleněnou polici, jejímž hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní přírodní dekor dub sonoma.

Více informací

1 650,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Ať už potřebujete vystavit dekorační předměty, svíčky, nebo třeba knihy určitě s radostí využijete prostornou skleněnou polici, jejímž hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní přírodní dekor dub sonoma.

  Police je 120 cm široká a unese všechny drobné dekrační předměty. Doplňuje ji LED osvětlení a dohromady tak tvoří dekorativní součást celého systému. Toto LED osvětlení je součástí police a je již zahrnuto v základní ceně.

  Osvědčené lamino hraje hlavní roli výrobního materiálu, zamilujete si jej nejen pro jeho minimální požadavky na povrchovou údržbu, ale také pro tvarovou stálost a neměnnost původního zbarvení.

  Dovedete si u vás doma představit více komponentů z nábytkové kolekce Naomi? V naší nabídce je naleznete právě pod tímto označením.

  Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním manuálem.

  Rozměry police:

  ◦ šířka: 120 cm

  ◦ výška: 30 cm

  ◦ hloubka: 21 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - lamino

  ◦ LED osvětení

  Barevné provedení:

  ◦ dub sonoma

 • Výška 30 cm
  Šířka 120 cm
  Hloubka 21 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: