Police a regály

Informace

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

prostorný 2D regál Zobrazit větší

Prostorný 2D regál Naomi

Novinka

Ať už jste nadšení sběratelé, nebo jen rádi dáváte na odiv půvab zajímavých dekoračních prvků, určitě s radostí využijete zázemí prostorného 2D regálu, jehož hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní přírodní dekor dub sonoma.

Více informací

5 250,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Ať už jste nadšení sběratelé, nebo jen rádi dáváte na odiv půvab zajímavých dekoračních prvků, určitě s radostí využijete zázemí prostorného 2D regálu, jehož hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní přírodní dekor dub sonoma.

  Regál má 2 dvířka umístěná uprostřed, dále disponuje celkem 8 otevřenými přihrádkami nad i pod uzavíratelnou částí. V dolní části regálu jsou navíc 2 prostorné zásuvky, což je zárukou jeho praktičnosti.

  Osvědčené lamino hraje hlavní roli výrobního materiálu, zamilujete si jej nejen pro jeho minimální požadavky na povrchovou údržbu, ale také pro tvarovou stálost a neměnnost původního zbarvení.

  Dovedete si u vás doma představit více komponentů z nábytkové kolekce Naomi? V naší nabídce je naleznete právě pod tímto označením.

  Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním manuálem.

  Rozměry regálu:

  ◦ šířka: 103 cm

  ◦ výška: 204 cm

  ◦ hloubka: 41 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - lamino

  ◦ kovové úchyty

  Barevné provedení:

  ◦ dub sonoma

 • Výška 204 cm
  Šířka 103 cm
  Hloubka 41 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: