Police a regály

Informace

Prohlédnuté produkty

prostorný 2D regál Zobrazit větší

Prostorný 2D regál Naomi

Novinka

Ať už jste nadšení sběratelé, nebo jen rádi dáváte na odiv půvab zajímavých dekoračních prvků, určitě s radostí využijete zázemí prostorného 2D regálu, jehož hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní přírodní dekor dub sonoma.

Více informací

5 250,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Ať už jste nadšení sběratelé, nebo jen rádi dáváte na odiv půvab zajímavých dekoračních prvků, určitě s radostí využijete zázemí prostorného 2D regálu, jehož hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní přírodní dekor dub sonoma.

  Regál má 2 dvířka umístěná uprostřed, dále disponuje celkem 8 otevřenými přihrádkami nad i pod uzavíratelnou částí. V dolní části regálu jsou navíc 2 prostorné zásuvky, což je zárukou jeho praktičnosti.

  Osvědčené lamino hraje hlavní roli výrobního materiálu, zamilujete si jej nejen pro jeho minimální požadavky na povrchovou údržbu, ale také pro tvarovou stálost a neměnnost původního zbarvení.

  Dovedete si u vás doma představit více komponentů z nábytkové kolekce Naomi? V naší nabídce je naleznete právě pod tímto označením.

  Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním manuálem.

  Rozměry regálu:

  ◦ šířka: 103 cm

  ◦ výška: 204 cm

  ◦ hloubka: 41 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - lamino

  ◦ kovové úchyty

  Barevné provedení:

  ◦ dub sonoma

 • Výška 204 cm
  Šířka 103 cm
  Hloubka 41 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: