Postele

Informace

Prohlédnuté produkty

Manželská postel Zobrazit větší

Manželská postel s nočními stolky Alena

Novinka

Manželská postel v elegantním dekoru san remo světlý kombinovaném s bílým odstínem je klenotem každé ložnice. K dispozici je hned ve dvou různých rozměrech ložné plochy: 160 x 200 cm nebo 180 x 200 cm.

Více informací

4 055,95 Kč s DPH

 • 180 cm
 • 160 cm

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Manželská postel v elegantním dekoru san remo světlý kombinovaném s bílým odstínem je klenotem každé ložnice. K dispozici je hned ve dvou různých rozměrech ložné plochy: 160 x 200 cm nebo 180 x 200 cm.

  K výrobě postele posloužilo kvalitní lamino, které představuje vysoce odolný materiál s hladkým povrchem, který si po dlouhá léta zachovává svou tvarovou i barevnou stálost.

  Součástí postele je podstava, na kterou přijde rošt s matrací. Ty je možné zakoupit kombinované v jednom kusu matrace s vestavěným roštem anebo můžete využít matraci vlastní. V tom případě ve vlastnostech postele zvolíte pevný lamelový rošt. V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat.

  Součástí postele jsou i dva noční stolky. K manželské posteli je navíc možné zakoupit i skříň, komodu nebo kompletní ložnici v jednotném designu.

  Postel je dodávána v demontovaném stavu společně s montážním návodem.

  Rozměry postele:

  ◦ ložná plocha: 160/180 x 200 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ materiál: LTD

  Barevné varianty:

  ◦ san remo světlý / bílá

 • Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: