Skříně a skříňky

Informace

Prohlédnuté produkty

prosklená vitrína Zobrazit větší

Prosklená vitrína Tori

Novinka

Prosklená vitrína představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

Více informací

5 950,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Prosklená vitrína představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

  Korpus je vyroben z desky potažené laminátem v barevném odstínu wenge, přední plochy jsou kryty černým tvrzeným sklem, což obývací pokoj prostorově zvětší. Doplnění černými matnými lištami i použití moderního systému "tichého dovírání" zvyšuje funkčnost této nábytkové řady a je zárukou spokojenosti.

  U vitríny využijete 2 praktické šuplíky a 4 podsvícené prosklené police.

  LED osvětlení je součástí vitríny a je již zahrnuto v základní ceně.

  Zboží doručujeme v demontovaném stavu s přiloženým montážním návodem. Při montáži je možné zvolit pravé nebo levé otevírání dvířek vitríny.

  Rozměry vitríny:

  ◦ šířka: 50 cm

  ◦ výška: 202 cm

  ◦ hloubka: 44 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - laminovaná deska

  ◦ LED osvětlení

  ◦ tvrzené sklo

  ◦ matné černé úchyty

  ◦ systém tichého dovírání

  Barevné provedení:

  ◦ wenge / černé sklo

 • Výška 202 cm
  Šířka 50 cm
  Hloubka 44 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: