Skříně a skříňky

Informace

Prohlédnuté produkty

prosklená vitrína - pravá Zobrazit větší

Prosklená vitrína Naomi - pravá / levá

Novinka

Ať už jste nadšení sběratelé, nebo jen rádi dáváte na odiv půvab zajímavých dekoračních prvků, určitě s radostí využijete zázemí prosklené vitríny s LED osvětlením, jejímž hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní kombinací světlého přírodního dekoru dub sonoma a kontrastního rahme černá, přítomném v podobě rámování kolem skleněných částí.

Více informací

4 350,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Ať už jste nadšení sběratelé, nebo jen rádi dáváte na odiv půvab zajímavých dekoračních prvků, určitě s radostí využijete zázemí prosklené vitríny s LED osvětlením, jejímž hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní kombinací světlého přírodního dekoru dub sonoma a kontrastního rahme černá, přítomném v podobě rámování kolem skleněných částí.

  Úložný prostor za částečně prosklenými dvířky s kovovým úchytem pro snadnou manipulaci vyplňují 2 skleněné a 2 plné police, díky nim budete mít k dispozici celkem 5 samostatných přihrádek.

  LED osvětlení je součástí vitríny a je již zahrnuto v základní ceně. U vitríny navíc nabízíme dvě varianty otevírání dvířek: pravé nebo levé. Vybrané provedení si zvolíte při montáži.

  Osvědčené lamino hraje hlavní roli výrobního materiálu, zamilujete si jej nejen pro jeho minimální požadavky na povrchovou údržbu, ale také pro tvarovou stálost a neměnnost původního zbarvení.

  Dovedete si u vás doma představit více komponentů z nábytkové kolekce Naomi? V naší nabídce je naleznete právě pod tímto označením.

  Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním manuálem.

  Rozměry vitríny:

  ◦ šířka: 58 cm

  ◦ výška: 204 cm

  ◦ hloubka: 41 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - lamino

  ◦ LED osvětlení

  ◦ kovové úchyty

  Barevné provedení:

  ◦ dub sonoma / rahme černá

 • Výška 204 cm
  Šířka 58 cm
  Hloubka 41 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: