Skříně a skříňky

Informace

Prohlédnuté produkty

šatní skříň Zobrazit větší

Šatní skříň se zrcadlem India

Novinka

Elegantní šatní skříň kombinuje moderní odstín dub monastery s černým leskem. Vyrobena je z kvalitního lamina o síle 16 mm a chráněna je ABS hranou. Materiál, který byl při výrobě použit, zaručuje delší životnost a odolnost vůči poškrábání a blednutí barev v důsledku intenzivního sluněčního záření.

Více informací

12 900,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Elegantní šatní skříň kombinuje moderní odstín dub monastery s černým leskem. Vyrobena je z kvalitního lamina o síle 16 mm a chráněna je ABS hranou. Materiál, který byl při výrobě použit, zaručuje delší životnost a odolnost vůči poškrábání a blednutí barev v důsledku intenzivního sluněčního záření.

  Velká skříň se zrcadlem je funkční ozdobou každé ložnice. Skládá se ze zrcadladvou vnitřních částí - policové a šatní. V levé spodní části se nachází police, uprostřed dvě zásuvky, přístupné nezávisle z vnější strany posuvných dveří a v horní části se nachází závěsná tyč V pravé části disponuje skříň čtyřmi policemi.

  Zaujala vás tato šatní skříň a chcete mít doma nábytek ve stejném stylu? Doplňte ji o manželskou postel, noční stolky, komodu nebo celou ložnicovou sestavu.

  Nábytek dodáváme v demontu, ale samotná montáž je natolik jednoduchá, že jej zvládne složit úplně každý.

  Rozměry šatní skříně:

  ◦ šířka: 258 cm

  ◦ výška: 215 cm

  ◦ hloubka: 360 cm

  Barevné varianty: 

  ◦ dub monastery / černý lesk


 • Výška 215 cm
  Šířka 258 cm
  Hloubka 60 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: