Skříně a skříňky

Informace

Prohlédnuté produkty

šatní skříň 4-dveřová varianta Zobrazit větší

Velká šatní skříň Melany

Novinka

Prostorná šatní skříň v příjemném barevném odstínu dub sonoma tmavý nabízí dostatek úložného prostoru a skvěle doplňuje interiér ložnice.

Více informací

6 400,00 Kč s DPH

 • 180 cm
 • 225 cm

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Prostorná šatní skříň v příjemném barevném odstínu dub sonoma tmavý nabízí dostatek úložného prostoru a skvěle doplňuje interiér ložnice.

  Velká zrcadla korespondují s podlouhlými úchytkami a podtrhují tak moderní vzhled nábytku. Postarají se o optické zvětšení a prosvětlení celé místnosti. Jednotný vzhled ložnice vykouzlíte díky manželské postelinočním stolkům a komodě ve stejném designu.

  Pevnost a stabilita šatní skříně je zajištěna kvalitní konstrukcí z lamina, která garantuje dlouhou životnost skříně. Materiál si získal velkou oblibu především pro svou barevnou a tvarovou stálost a vysokou odolnost vůči mechanickému poškození.

  Vnitřní prostor šatní skříně je prakticky členěn do prostorů s vloženými policemi a sektorů s šatní tyčí. V závislosti na množství vašeho oblečení si můžete vybrat ze dvou variant skříně:

  ◦ 4-dveřové provedení

  ◦ 5-dveřové provedení

  Menší 4-dveřová varianta disponuje jednou šatní tyčí a policovým systémem. Větši 5-dveřová varianta nabízí jednu šatní tyč navíc.

  Šatní skříň dodáváme v demontovaném stavu společně s přehlednými návody pro sestavení.

  Rozměry skříně:

  ◦ šířka: 180/225 cm

  ◦ výška: 215 cm

  ◦ hloubka: 60 cm

  Další parametry a rozměry:

  ◦ kovové úchytky

  ◦ nožky z PVC

  Barevné provedení:

  ◦ dub sonoma tmavý

 • Výška 215 cm
  Šířka 180 / 225 cm
  Hloubka 60 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: