Stěny a sestavy

Informace

Prohlédnuté produkty

sestava Naomi 1 Zobrazit větší

Sestava do obývacího pokoje Naomi 1

Novinka

Ať už jste nadšení sběratelé, nebo jen rádi dáváte na odiv půvab zajímavých dekoračních prvků, určitě s radostí využijete zázemí obývací sestavy Naomi I s LED osvětlením, jejímž hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní kombinací světlého přírodního dekoru dub sonoma a kontrastního rahme černá, přítomném v podobě rámování kolem skleněných částí.

Více informací

16 600,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Ať už jste nadšení sběratelé, nebo jen rádi dáváte na odiv půvab zajímavých dekoračních prvků, určitě s radostí využijete zázemí obývací sestavy Naomi I s LED osvětlením, jejímž hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní kombinací světlého přírodního dekoru dub sonoma a kontrastního rahme černá, přítomném v podobě rámování kolem skleněných částí.

  Prosklená 2D komoda se skládá ze dvoudveřové části, z toho 1 část je prosklená a vybavena 2 skleněnými policemi a LED osvětlením. V levé spodní části jsou k dispozici 2 šuplíky.

  U vitríny nabízíme dvě varianty otevírání dvířek: pravé nebo levé. Vybrané provedení si zvolíte při montáži. Úložný prostor za částečně prosklenými dvířky s kovovým úchytem pro snadnou manipulaci vyplňují 2 skleněné a 2 plné police, díky nim budete mít k dispozici celkem 5 samostatných přihrádek.

  TV komoda bude ideálním doplňkem každého obývacího pokoje či jiné společenské místnosti. Vzhledem k jejímu jednoduchému, ale zároveň stylovému tvaru nabízí dostatek úložného prostoru. Skládá se ze 2 hlubokých zásuvek, nad kterými je prostorná police.

  Police je 120 cm široká a unese všechny drobné dekrační předměty. Doplňuje ji LED osvětlení a dohromady tak tvoří dekorativní součást celého systému.

  Skříň kombinuje šatní tyč a polici. Využijte tohoto úložného prostoru a vaše oblečení bude vždy důkladně uschováno. U skříně nabízíme dvě varianty otevírání dvířek: pravé nebo levé. Vybrané provedení si zvolíte při montáži.

  LED osvětlení je součástí sestavy a je již zahrnuto v základní ceně.

  Osvědčené lamino hraje hlavní roli výrobního materiálu, zamilujete si jej nejen pro jeho minimální požadavky na povrchovou údržbu, ale také pro tvarovou stálost a neměnnost původního zbarvení.

  Dovedete si u vás doma představit více komponentů z nábytkové kolekce Naomi? V naší nabídce je naleznete právě pod tímto označením.

  Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním manuálem.

  Sestava obsahuje:

  ◦ 1x prosklená 2D komda

  ◦ 1x prosklená vitrína

  ◦ 1x krátká TV komoda

  ◦ 1x skleněná police

  ◦ 1x jednoduchá skříň

  Rozměry sestavy (š/v/h):

  ◦ prosklená 2D komoda: 86/133/41 cm

  ◦ prosklená vitrína: 58/204/41 cm

  ◦ krátká TV komoda: 114/53/41 cm

  ◦ skleněná police: 120/30/21 cm

  ◦ jednoduchá skříň: 58/204/60 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - lamino

  ◦ LED osvětlení

  ◦ kovové úchyty

  Barevné provedení:

  ◦ dub sonoma / rahme černá

 • Výška 2D komoda: 133 cm, vitrína: 204 cm, TV komoda: 53 cm, police: 30 cm, skříň: 204 cm
  Šířka 2D komoda: 86 cm, vitrína: 58 cm, TV komoda: 114 cm, police: 120 cm, skříň: 58 cm
  Hloubka 2D komoda: 41 cm, vitrína: 41 cm, TV komoda: 41 cm, police: 21 cm, skříň: 60 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: