Stěny a sestavy

Informace

Prohlédnuté produkty

sestava Naomi 2 Zobrazit větší

Sestava do obývacího pokoje Naomi 2

Novinka

Ať už jste nadšení sběratelé, nebo jen rádi dáváte na odiv půvab zajímavých dekoračních prvků, určitě s radostí využijete zázemí obývací sestavy Naomi II s LED osvětlením, jejímž hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní kombinací světlého přírodního dekoru dub sonoma a kontrastního rahme černá, přítomném v podobě rámování kolem skleněných částí.

Více informací

18 700,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Ať už jste nadšení sběratelé, nebo jen rádi dáváte na odiv půvab zajímavých dekoračních prvků, určitě s radostí využijete zázemí obývací sestavy Naomi II s LED osvětlením, jejímž hlavním posláním je dělat váš domov krásnějším. Barevné provedení je decentní kombinací světlého přírodního dekoru dub sonoma a kontrastního rahme černá, přítomném v podobě rámování kolem skleněných částí.

  Velká komoda se skládá ze 2 prosklených částí se skleněnými poličkami, prostorné zásuvky uprostřed a 2 úložných prostorů, které je možné využít jako bar. Část určená k vystavení elegantních dekorativních předmětů je vybavena úsporným LED osvětlením.

  U vitríny nabízíme dvě varianty otevírání dvířek: pravé nebo levé. Vybrané provedení si zvolíte při montáži. Úložný prostor za částečně prosklenými dvířky s kovovým úchytem pro snadnou manipulaci vyplňují 2 skleněné a 2 plné police, díky nim budete mít k dispozici celkem 5 samostatných přihrádek.

  Jednoduchá kombinovaná komoda umožňuje ukládat věci do 2 uzavíratelných částí umístěných po obou stranách komody, každá část disponuje vloženou policí. Uprostřed komody jsou 4 prostorné zásuvky, které jsou zárukou její praktičnosti a ulehčí ukládání věcí.

  Skříň kombinuje šatní tyč a polici. Využijte tohoto úložného prostoru a vaše oblečení bude vždy důkladně uschováno. U skříně nabízíme dvě varianty otevírání dvířek: pravé nebo levé. Vybrané provedení si zvolíte při montáži.

  LED osvětlení je součástí sestavy a je již zahrnuto v základní ceně.

  Osvědčené lamino hraje hlavní roli výrobního materiálu, zamilujete si jej nejen pro jeho minimální požadavky na povrchovou údržbu, ale také pro tvarovou stálost a neměnnost původního zbarvení.

  Dovedete si u vás doma představit více komponentů z nábytkové kolekce Naomi? V naší nabídce je naleznete právě pod tímto označením.

  Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním manuálem.

  Sestava obsahuje:

  ◦ 1x velká kombinovaná komoda

  ◦ 1x prosklená vitrína

  ◦ 1x jednoduchá kombinovaná komoda

  ◦ 1x jednoduchá skříň

  Rozměry sestavy (š/v/h):

  ◦ velká kombinovaná komoda: 129/133/41 cm

  ◦ prosklená vitrína: 58/204/41 cm

  ◦ jednoduchá kombinovaná komoda: 145/94/41 cm

  ◦ jednoduchá skříň: 58/204/60 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - lamino

  ◦ LED osvětlení

  ◦ kovové úchyty

  Barevné provedení:

  ◦ dub sonoma / rahme černá

 • Výška velká komoda: 133 cm, vitrína: 204 cm, kombinovaná komoda: 94 cm, skříň: 204 cm
  Šířka velká komoda: 129 cm, vitrína: 58 cm, kombinovaná komoda: 145 cm, skříň: 58 cm
  Hloubka velká komoda: 41 cm, vitrína: 41 cm, kombinovaná komoda: 41 cm, skříň: 60 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: