Stoly a stolky

Informace

Prohlédnuté produkty

konferenční stolek Zobrazit větší

Konferenční stolek Tori

Novinka

Konferenční stolek představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

Více informací

2 650,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Konferenční stolek představuje nábytkovou řadu Tori, která je určena především do obývacích pokojů. Charakteristický nadčasový vzhled zvýrazněný prostornými korpusy a elegantní černě dokončení s vysokým leskem vytvoří neuvěřitelný vizuální efekt celého systému. Řada Tori je kombinací harmonie, moderního designu, funkčnosti a ceny, která uspokojí každého zákazníka.

  Korpus je vyroben z desky potažené laminátem v barevném odstínu wenge, doplněný tvrzeným sklem, což zvyšuje funkčnost této nábytkové řady a je zárukou spokojenosti.

  Stolek disponuje spodní policí a nabízí tak dostatek prostoru pro uschování maličkostí denní potřeby. Navíc obohatí interiér svým zajímavým vzhledem.

  Zboží doručujeme v demontovaném stavu s přiloženým montážním návodem.

  Rozměry stolku:

  ◦ šířka: 100 cm

  ◦ výška: 55 cm

  ◦ hloubka: 60 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  ◦ Materiál - laminovaná deska

  ◦ tvrzené sklo

  Barevné provedení:

  ◦ wenge / černé sklo

 • Výška 55 cm
  Šířka 100 cm
  Hloubka 60 cm
  Záruka 24 měsíců

30 Další produkty ve stejné kategorii: