Taštičkové matrace

Informace

Prohlédnuté produkty

matrace Vanda Zobrazit větší

Oboustranná pružinovo-pěnová matrace Vanda

Novinka

Matrace Vanda je oboustranná pružinovo-pěnová matrace, která je vhodná pro alergiky. Její jádro obsahuje taštičkové pružiny  a termoelastickou pěnu, díky čemu se matrace přizpůsobí tvaru těla.

Více informací

2 300,00 Kč s DPH

TERMÍN DORUČENÍ: 3-6 týdnů

 • Vanda je oboustranná taštičková matrace, která se skládá ze 7 zónových samostatných kapesních pružin, které hrají velkou roli při správné podpoře těla uživatele. V místech, kde je tlak těla uživatele největší, např. Oblast boků jsou použity měkčí pružiny. Naopak tvrdé pružiny jsou  použity v místech, které jsou obtížněji přístupné, tj. Kolem bederní oblasti a v oblastech s menším tlakem. Díky této konfiguraci udržuje lidské tělo přirozenou páteřní linii. Důležitou výhodou je tichý chod pružin, stejně jako eliminace efektu "vlny", tj. Velké plochy ohýbání matrace kolem uživatele. 

  Na jedné straně matrace je použita Foam High Wycombe a na straně druhé pěna THERMOELASTIC (VISCO). Matrace je vyrobena vysoce kvalitní pěnou, která se vyznačuje mimořádnou pružností a prodyšností. 

  Visco THERMOELASTIC je pěna zodpovědná za perfektní přizpůsobení tvaru těla. Pod vlivem teploty těla užvatele se u matrace mění tepelná elasticita, která zvyšuje pružnost pěny. Jedná se o kombinaci pohodlí  a zdravého odpočinku, který vede k eliminaci některých onemocnění páteře.

  Dokonalý komfort poskytuje oboustranná matrace díky potahu LÉTO / ZIMA. Potah matrace lze jednoduše sundat a vyprat v pračce.

  Rozměry matrace:

  ◦ šířka: 80 / 90 / 140 / 160 / 180 cm

  ◦ výška: cca 20 cm

  ◦ délka: 200 cm

  Další parametry a vlastnosti:

  Jádro matrace:

  ◦ Visco pěna

  ◦ polyesterová vlákna nebo-li ovata

  ◦ vysoce kvalitní taštičkové pružiny Multi Pocket

  ◦ jedna strana: termoelastická pěna (VISCO)

  ◦ druhá strana: Foam High Wycombe

  Ostatní:

  ◦ oboustranné využití

  ◦ střední tvrdost

  ◦ 7 různých zón tvrdostí

  ◦ hypoalergenní

  ◦ snímatelný a pratelný potah

 • Výška cca 20 cm
  Šířka 80 / 90 / 140 / 160 / 180 cm
  Délka 200 cm
  Záruka 24 měsíců